Akraba kavgasında ortalık savaş alanına döndü: 9 yaralı

Side Mahallesi’nde evvelki gece, M.K.K., M.T. ve H.T. isimli şahıslar ile daha evvelce ortalarında hasımlık bulunan S.Y., O.Y., Y.Y., U.C., Y.Y. ve K.H. isimli şahıslar ortasında kelamlı tartışma yaşandı.

BEYZBOL SOPASI, MERMER, İNŞAAT TERAZİSİ…

Tartışma kısa müddette beyzbol sopası, bıçak, sopa, mermer, demir inşaat terazisi ve taşların kullanıldığı arbedeye dönüşürken, her iki taraftan hengameye karışan 9 kişi bedenlerinin çeşitli yerlerinden yaralandı.

Çevredeki yurttaşların ortaya girerek ayırmaya cüret edemediği arbede, tarafların tamamının yaralanarak yere yığılmalarıyla son buldu.

2 KİŞİNİN DURUMU AĞIR

Olayın akabinde olay yerine çok sayıda ambulans ve jandarma grubu sevk edildi. Yaralılar, olay yerinde yapılan müdahalelerin akabinde ambulanslarla Manavgat’ta bulunan hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan H.T. ve O.Y.’nin durumunun ağır olduğu belirtilirken, birçoğu yapılan tedavinin akabinde taburcu edildi.

KAVGA GÜVENLİK KAMERALARINDA

Ortalığın savaş alanına döndüğü hengame etraftaki işyerlerinin kameraları tarafından da görüntülendi. İmgelerde iki kişinin başkasına beyzbol sopasıyla vururken oburunun elindeki sopayla karşılık vermeye çalışması, aldığı darbeyle yere düşmesi ve koşuşturmalar yansıdı.

Taraflardan birisine ilişkin olduğu belirlenen bir aracın bagaj kısmı ve bir öteki aracın aynası olaylardan nasibini aldı. Olay yerinin akabinde hastanelere giden jandarma takımları, tedavisi tamamlanan şüphelileri karakola götürürken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir