Genç şampiyon İtalya yolcusu

Son olarak geçtiğimiz hafta sonu Tuzla Karting Park’ta düzenlenen MOTUL Türkiye Karting Şampiyonası ikinci ayağında piste çıkan genç atlet, sıralama tiplerinde en âlâ vakti elde ederek yarışa birinci sıradan başladı.

Toplam 10 atletin yer aldığı junior kategoride koşulan 3 yarış sonunda güçlü rakiplerini geride bırakan Ayşe, üçüncü olarak podyuma çıkarken tıpkı vakitte bayanlar birinciliğini kazandı. 15-16 Temmuz’da Val Vibrata’da koşulacak olan ACI İtalya Karting Şampiyonası 3. Ayağı için babası İlker Çebi ile İtalya’ya gidecek olan Çebi, yarış sonrası ülkemize dönerek 22-23 Temmuz tarihlerinde TOSFED Körfez Yarış Pisti’nde düzenlenecek MOTUL Türkiye Karting Şampiyonası üçüncü ayak yarışlarında uğraş edecek.

Bu yarışın akabinde bir sefer daha havalimanı yolunu tutacak olan temsilcimiz, 28-29 Temmuz tarihlerinde IAME İtalya Karting Serisi 7. Yarışı için Lonato pistine çıkacak.

Kıbrıs’tan konut aldı

Yavru Vatan’dan emlak alan ünlülerin sayısı artıyor! Berk Oktay’dan sonra Didem Balçın da Magosa’dan mesken aldı. DasDas’ın da ortağı olan ünlü oyuncu Didem Balçın, Kıbrıs’tan mesken aldı. T

ürkiye’de mesken fiyatlarının çok yükselmesi kimi Türk vatandaşlarını emlak yatırımları için KKTC’ye yönlendirmişti. Öğrendiğime nazaran Didem Balçın ve avukat eşi Can Aydın da bu tarafta bir karar almış. Alican isimli bir oğlu olan çift, Magosa İskele bölgesindeki Courtyard Platinium Evleri’ndeki dairelerine 6 milyon TL ödemiş. Güle güle otursunlar…

Coldplay için Kopenhag’a gittiler

Cemiyetin ünlü çifti Dila Tarkan ve Dağhan Doğruer, Coldplay kümesini dinlemek için Kopenhag’a gitti. Eşinin, Coldplay’i çok sevdiğini bilen Dağhan Bey, ona bir sürpriz yaparak konser için aylar öncesinden bilet aldı.

Hem süper konseri izlemek hem de kısa bir tatil yapmak için birkaç günlüğüne Danimarka’nın başşehrine uçan yeni evli çift, Coldplay’in müziklerine eşlik edip, bol bol dans etti. Minik oğulları Luca Kartal’ı, İstanbul’da büyükannelerine emanet eden ikili, konser memnunluklarını toplumsal medyada takipçileriyle de paylaştı.

Herkesi ayırmaya geliyorlar!

Ekim ayında vizyona girmesi planlanan, değişik hususuyla dikkat çeken “Ayrılık A.Ş.” sinemasının çekimleri tamamlandı. Direktör koltuğunda Mustafa Uğur Yağcıoğlu’nun oturduğu sinemanın senaryosu ve yapımcılığı Tanser Yılmaztürk’e ilişkin.

?

Başrolleri son devrin en tanınan genç aktörlerinden İdris Nebi Taşkan ile ekrana dönen Melis Tüzüngüç paylaşıyor. “Ayrılık A.Ş.” sinemasında rol almalarında en kıymetli etkenin senaryo olduğunu belirten ikili, “Böyle bir senaryoya kayıtsız kalamazdık” dediler.

Yeni koleksiyon

Tanınmış influencer His Genç’in yeni moda markası olan Matcha by His, “Blossom” isimli koleksiyonunu modaseverlerle buluşturdu. Koleksiyonun çekimlerini, başarılı moda fotoğrafçısı İlker Sayılgan gerçekleştirdi.

Adı üzere floral desenli, şık ve kesimlerden oluşan koleksiyon, ‘Never Ending Story’ sloganı ile modaseverlerin yakın markajına girmiş bile! Tebrikler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir