Mehmet Dinçerler’in Hadise’ye aldığı yüzük replika çıktı!

SERCAN KISMET / MİLLİYET
Şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda aile ortasında gerçekleşen merasimle dünyaevine girmişti. Çok konuşulan ilgileri, 4.5 ay üzere kısa bir müddette sona eren ikiliden Hadise, boşanma davasını açan taraf olmuştu.

TÜM TAKILARI İSTEDİ!

Hadise ile Mehmet Dinçerler’in avukatları, boşanma davası için bir ortaya gelmişti. Ünlü müzikçi, boşanma için Mehmet Dinçerler’den maddi ve manevi hiçbir talepte bulunmadığı öğrenilmişti. Dinçerler’in ise Hadise’ye evlilik teklifinde taktığı üç milyon TL’lik yüzükle birlikte düğünde takılan tüm takıları istediği öne sürülmüştü.

“Evliliğimizi sonlandırmak ortak görüşümüz doğrultusunda olup, tek istediğim süreci herkes için en güzel olacak halde hürmet çerçevesinde bitirmektir. Öbür hiçbir talep ve isteğim olmamıştır” açıklamasını yapan iş beşerinin, boşanma kararı sonrası mücevherleri geri istediği tezi şaşkınlık yaratmıştı.

MİLYONLUK MÜCEVHER LİSTESİ ORTAYA ÇIKTI

Mehmet Dinçlerler’in evlilik teklifi sırasında Hadise’ye ikram ettiği 3 milyon TL’lik yüzüğün yanı sıra düğünde takılan mücevherler ise şöyleydi: Dünyaca ünlü bir markanın 75 bin dolarlık bileziği, 10 tane beşibiryerde, pırlanta kolye, toplam kıymeti 250 bin TL olan bilezikler.

HADİSE’DEN MANİDAR HAREKET

Hadise, ‘Prenses’ müziğini seslendirirken, kesimin “İstersen bana, ‘ukala, mukala’ de el üstünde, tutulmazsam daima el kalırım, prensesler üzereydim ben babaevinde, özgürlüğüme gölgeyi hakaret sayarım” kısmında parmağındaki yüzüğü çıkarıp yere fırlatmıştı.

Sahneye çıkarken siyah bir kostüm tercih eden ünlü müzikçinin yere fırlattığı yüzüğün; sahne performanslarda kullandığı aksesuarlardan bir kesim olduğu öğrenilmişti.

YÜKLÜ MÜKTARDA BORÇ!

Posta gazetesinde yer alan bir argümana nazaran ise Hadise, düğünde kendisine takılan takıları evliliği sırasında Mehmet Dinçlerler’e borç olarak verdiği yüklü ölçüdeki paranın yerine saymıştı.

YÜZÜĞÜ SATTI, PARASINI HAYVAN DERNEKLERİNE BAĞIŞLADI

Tüm bunların akabinde 30 Eylül’de Mehmet Dinçerler’den tek celsede boşanan Hadise’nin, çok konuşulan yüzüğünün replika olduğu ortaya çıktı.

Değerinin 3 milyon TL olduğu söylenen yüzüğü satmak isteyen müzikçi, gerçeği öğrenince şoke oldu. Hadise’nin replika yüzüğüne, 10 bin euro (182 bin TL) bedel biçildi. Durum karşısında sarsılan sanatçı, sattığı takının parasını hayvan derneklerine bağışladı.

Dinçerler’in evli oldukları devirde Hadise’ye, “3 milyon TL’lik yüzük takıyorsun, dikkat et” diyerek, baskı yaptığı da konuşulanlar ortasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir