Simge ve Icardi düet yapacak

Süper Lig’de 23’üncü şampiyonluğunu geçen hafta ilan eden Galatasaray, ezeli rakibi Fenerbahçe’yi konuk edeceği derbi sonrasında bu akşam kupasına kavuşacak.

Kupa merasiminde Galatasaray’ın futbolcusu Mauro Icardi ile müzikçi Simge Sağın’ın birlikte “Aşkın Olayım” müziğini söylemesi bekleniyor.

“KAZANANI TEBRİK ETMEK BÜYÜKLÜKTÜR”

Beşiktaş taraftarı olan Simge Sağın yaptığı açıklamada, “Çok yetenekli bir futbolcu ve benim müziğime inanılmaz bir hizmet etti. Galatasaray taraftarına da teşekkür ederim. Müzik ve spor birleştirici. Bir Beşiktaşlının müziği öbür bir tribünde çaldı. Bu büsbütün bir kardeşlik. Bu kardeşliğin içinde olmaktan ötürü çok memnunum. Ben barışın simgesiyim. Yalnızca müzik söylerim ve insanları keyifli ederim. Onları memnun gördükçe ben de çok keyifli oluyorum. Aile terbiyemden bunu gördüm. Kazananı tebrik etmek büyüklüktür. Mauro Icardi ile hiç görüşmedim. Yalnızca toplumsal medyadan takip ediyorum kendisini. Son şampiyonluk daveti için görüştük o kadar, öbür da bir şey yok. Şampiyonluk kutlamalarında orada olacağım. Benim orada bir sürü dinleyicim var. Milyonlarca kez müziğimi dinlediler. Beşiktaşlı olabilirim lakin benim birebir vakitte sanatçı bir kimliğim var. Müziğim nerede çalarsa, ben orada olurum diyorum” tabirlerini kullandı.

Simge Sağın’ın “Aşkın Olayım” müziği Galatasaray’ın Arjantinli futbolcusu Mauro Icardi’nin gollerinin akabinde stadyumda çalınmıştı. Müziğin Spotify’daki dinlenmeleri Icardi’nin toplumsal medya hesabında yaptığı paylaşımın akabinde da yükselişe geçti.

Sağın, daha evvel yaptığı açıklamada, “Aşkın Olayım hepimizin müziği. Icardi ve Galatasaray topluluğuna da teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kutlamaları için çok nazik bir davet aldım. Davete icabet gerekiyor. Benim de onlara bir teşekkür borcum var” demişti.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir