Yargı full HD bölüm izle! Yargı 57. bölüm tek parça izle! Yargı son bölüm neler oldu?

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi seyirciden tam not almayı başardı. Yargı 57. kısım full HD izle ve Yargı full HD kısım izleme linkini araştıran seyirci, Yargı 57. kısım tek modül izle ve Yargı full HD kısım izle diye araştırıyor. Yargı full HD kısım izle! Yargı 57. kısım tek kesim izle! Yargı son kısım neler oldu? Ayrıntılar haberimizdedir…

YARGI SON KISIM NELER OLDU?

Ilgaz Ceylin’i kapatıldığı yerden bir an evvel kurtarmak için varını ağırı seferber etmiştir. Ceylin ise içeridekilerle birlikte hayatta kalmak için uğraş eder. Üstelik artık içeriye tanıdığı biri, tahminen de Ceylin’e müttefik olacak Burak girmiştir.

Kuyu katili ile ilgili ipuçları arka arda gelmeye devam ederken, uyuyan düşman yeni bir iş birliği ile davanın bir tarafı olarak ortaya çıkacaktır. Yolun sonunda, eski prestijini yakalamaya çalışan, Yekta’nın planı herkesi hayrete düşürecektir.Dava bir girdap üzere herkesin şahsi hayatlarını da içine çekmiştir. Günlerdir uykusuz, güçsüz her şeyini davaya veren grubu, katilin kimliğini ispatlamaya dair ortaya saçılan, net olmayan kanıtlar beklemektedir. Ceylin ‘siz pusulasını kaybeden Ilgaz öngörüleri ve sezgileri ile davanın mukadderatını tümden değiştirecek sağlam deliller peşindedir. Bulduğuna inandığı yollar onun Ceylin’i bulmasını sağlayıp ikilinin derin bir nefes almasını sağlayabilecek midir?

YARGI 57. KISIM FULL HD İZLE! (LİNK)

YARGI KONUSU NE?

Ceylin gözü kara ve kurallar kelam konusu olduğunda hudut tanımayan bir avukattır. Bir müvekkiliyle ilgili tekrar yasa dışı yoldan bilgi alabilmek için savcı Ilgaz’ın karşısına çıkar. Lakin Ilgaz’ın, Ceylin’in tam bilakis, mesleksel etik konusunda katı kuralları vardır, bu yüzden de mesleğinde çok başarılı ve kelamı dinlenen bir savcıdır.

Ilgaz kardeşi Çınar’ın katil olmakla suçlandığı bir cinayet olayıyla karşılaşınca; birinci kez kendi kurallarını yıkar. Ceylin’den kardeşini savunmasını ister. Bu noktadan sonra işler ikisinin de iddia edemeyeceği bir yola girer. Ilgaz ve Ceylin; Çınar’ın aklanması için çalışırken, kendilerini ikisinin de ailelerine kadar uzanan bir gizem yumağının içinde ulacaklardır.

YARGI FULL HD İZLE!

YARGI OYUNCULARI

Ceylin: Pınar Deniz

Ilgaz: Kaan Urgancıoğlu

Metin: Hüseyin Avni Danyal

Eren: Uğur Arslan

İnci: Ece Yüksel

Engin: Onur Durmaz

Yekta: Uğur Polat

Pars: Mehmet Yılmaz Ak

Çınar: Arda Anarat

Defne: Beren Işık Karadiş

Gül: Zeyno Eracar

Parla: Zeynep Atılgan

Aylin: Pınar Çağlar Gençtürk

Zafer: Ali Seçkiner Alıcı

Makbule: Hasret Çakar

Osman: Onur Özaydın

Neva: Başak Gümülcinelioğlu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir